Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Minikowo – Oferty sprzedaży i najmu domów

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

559 000 zł180 m² 3 105,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 834 m²

Oferta tylko U nas W biurze! Edyta   Oferuję do sprzedaży siedlisko: dom o powierzchni około 90 m2, przedwojenny, jednak ciągle zamieszkiwany, składający się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom bliźniak, ul. Targowisko

Stary Fordon,Bydgoszcz(Minikowo + 19 km)

480 000 zł90 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:177 m²

Stary Fordon I dom 90 m do remontu I opcja dwóch mieszkań Na sprzedaż dom o powierzchni około 90 m , położony na 177 m działce w Bydgoszczy, stary Fordon. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy Niemcz

Niemcz(Minikowo + 20 km)

599 000 zł90 m² 6 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:148 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej w niemczu/jagodowie. Bardzo dobra cena.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz(Minikowo + 19 km)

1 300 000 zł114 m² 11 403,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Uwaga! Przedstawiam Państwu dom w samym centrum Bartodziejów! Szukasz nowego domu gotowego do wprowadzenia? Zależy Ci na doskonałej lokalizacji, która zapewni doskonałą komunikację,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Bydgoszcz

Miedzyń,Bydgoszcz(Minikowo + 19 km)

995 000 zł135,70 m² 7 332,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Szukasz nowego domu developerskiego w Bydgoszczy- zapraszam N owy dom w zabudowie bliźniaczej 136 m2 (113m2) stan developerski zaawansowany Bydgoszcz- miedzyń z działką około 420m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Przyłęki

Przyłęki(Minikowo + 21 km)

950 000 zł130 m² 7 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Przyłęki polecam dom gotowy do zamieszkanie! Dom wolnostojący z ogrodem w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Przyłęki. Dom wybudowany w roku 2006 roku, z garaże.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz(Minikowo + 19 km)

1 290 000 zł330 m² 3 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:395 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży wygodnego domu na Osowej Górze. Budynek ma trzy kondygnacje, a każda z nich jest solidnie zaprojektowana. Działka nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Mierosławskiego

Bielawy,Bydgoszcz(Minikowo + 19 km)

2 690 000 zł403 m² 6 674,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:599 m²

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia ofertę wyjątkowej i stylowej willi o powierzchni użytkowej 360 m2 umiejscowionej na działce o powierzchni 599 m2. Dom mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Osielsko(Minikowo + 24 km)

1 200 000 zł178 m² 6 741,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:648 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym Do sprzedaży dom wolnostojący w stanie deweloperskim w Osielsku. Spokojna okolica. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Żytnia

Stronno(Minikowo + 24 km)

1 649 000 zł180 m² 9 161,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 495 m²

Opis Wolnostojący, parterowy dom 180 m2 z garażem w bryle z 2021 roku na działce o powierzchni 1495 m2 w Stronnie gmina Dobrcz. Oferta tylko W biurze nieruchomośći nasalski.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Bydgoszcz

Janowo,Bydgoszcz(Minikowo + 19 km)

155 000 zł400 m² 387,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Polecam do sprzedaży zadbaną działkę rod o powierzchni 400 m2. Na działce znajduje się częściowo wyremontowany domek o powierzchni 35 m2 ze strychem do adaptacji. W dużym pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z piwnicą Minikowo

Minikowo,kujawsko-pomorskie

248 000 zł78 m² 3 179,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:18 600 m²

Super lokalizacja , świetne położenie! samo serce borów tucholskich - wieś - minikowo otoczona lasami I jeziorami W gminie lubiewo 3 kilometry od zalewu koronowskiego [ zamrzenica] , 62 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Minikowo

Minikowo,kujawsko-pomorskie

248 000 zł78 m² 3 179,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:18 600 m²

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij